MLS Football Jersey

Dviejų sesijų švietimo taškų stebėjimas: tai yra nacionalinio švietimo skaitmeninės strategijos veiksmų skatinimas, siekiant įgalinti švietimo ir mokymo reformą pradinėse ir vidurinėse mokyklose

【Dialogo svečias】Zou Liank Nacionalinio liaudies kongreso atstovas, Guizhou provincijos švietimo departamento partijos sekretorius ir Švi

【Dialogo svečias】

Zou Liank Nacionalinio liaudies kongreso atstovas, Guizhou provincijos švietimo departamento partijos sekretorius ir Švietimo departamento direktorius

Visi Han Yan Nacionalinio liaudies kongreso atstovas, partijos komiteto sekretorius ir Guangdongo eksperimentinės vidurinės mokyklos prezidentas

Xie aplenkti Nacionalinio liaudies kongreso atstovas, partijos skyriaus sekretorius ir Shizuishano miesto vienuoliktojo švietimo grupės prezidentas, Ningxia Hui autonominis regionas

Ni Minjing Kinijos liaudies politinės konsultacinės konferencijos Nacionalinio komiteto narys, Šanchajaus mokslo ir technologijų muziejaus direktorius

Aukščiausiosios vadovybės generalinis sekretorius pabrėžė: „Švietimo skaitmeninimas yra svarbus mano šalies naujojo kūrinio proveržis ir naujas pranašumas plėtojant švietimą.“. Žmonių pragyvenimo šaltinio ir švietimo ministro tema.Žurnalas „Liaudies švietimas“ pakvietė kai kuriuos Nacionalinių dviejų asociacijų narius aptarti karštų temų per dvi sesijas, tokias kaip skaitmeninis švietimas, skaitmeninis švietimas, dirbtinis intelektas ir švietimas.

Išsamus nacionalinio švietimo skaitmeninio strateginio veiksmo išdėstymo supratimas

„Žmonių išsilavinimas“Švietimo skaitmeninimas yra karšta šių metų nacionalinių asociacijų švietimo tema.Kaip turėtume suprasti skaitmeninę švietimo transformaciją nacionaliniame strateginiame išdėstyme?Kaip pradinis ir vidurinės mokyklos ugdymas turėtų būti įtvirtintas ir integruotas į skaitmeninę Kiniją bei skaitmeninį strateginį švietimo išdėstymą?

Visi Han YanŠvietimo skaitmeninė transformacija yra pažengusi iš aukščiausio lygio skaitmeninės Kinijos statybos sistemos projekto iki konkrečių diegimo sistemų, tokių kaip konkretus įgyvendinimas, tai yra svarbi švietimo priemonė, kuri aktyviai prisitaiko prie naujų mokslo ir technologinės revoliucijos tendencijų.Siekiant įtvirtinti ir integruoti strateginį skaitmeninės Kinijos išdėstymą ir švietimo skaitmenizavimą, remiantis visapusiškai svarstant regioninius pradinių ir vidurinių mokyklų skirtumus, pirminis ir vidurinis mokymas turėtų suformuluoti specifinį plėtros planavimą, sustiprinti infrastruktūros kūrimą, ugdyti skaitmeninį švietimą Talentai, naujoviški švietimo modeliai, stiprina išteklių kūrimą ir sustiprina skaitmeninio švietimo vertinimą ir sustiprina namų mokyklos bendradarbiavimą bei socialinį dalyvavimą, siekiant visapusiškai pagerinti skaitmeninio švietimo kokybę ir lygį.

Zou LiankPlanuodama skatinti skaitmenizavimą, pastaraisiais metais Guizhou provincija atkreipė dėmesį į šiuos aspektus ir atliko šiuos aspektus: toliau konsoliduodamas pagrindinę pirminių ir vidurinių mokyklų informacinio aplinką, išsamiai baigė „trijų ryšių“ projektų kūrimą. Švietimo informacijos tikslai ir užduotys; kokybės, skatinti nacionalinių, provincijų ir savivaldybių (valstybių) tarpusavio ryšį; Sąlygos regioniniams ir mokyklų mokytojams drąsiai diegia diegimo programų modelį ir aktyviai tyrinėja švietimo ir mokymo modelių pokyčius skaitmeninimo kontekste.

„Žmonių išsilavinimas“Kokius aspektus daugiau atkreipiate dėmesį į naujausią strateginę švietimo skaitmeninimo veikimą?

Zou LiankMes naudojame Nacionalinės pradinės ir vidurinės mokyklos intelektualiojo ugdymo platformos naudojimą kaip pagrindinė užduotis įgyvendinti nacionalinę švietimo skaitmeninę strategiją ir tvirtą paramą aukšto kokybės pagrindinio ugdymo plėtrai atokiose ir skurdžiose sritys Nacionalinės, provincijos, savivaldybės (valstijos) ir apskritys (miestai) (miestai (miestai) (miestai), rajonas), penkių lygių mokyklos darbo sistema, skatina platformos programų formavimąsi, kad būtų sudarytos bendros pajėgos.

Ni MinjingNeseniai daugiau dėmesio skyrėme dirbtinio intelekto plėtros tendencijai.Jei mūsų šalis pasinaudos šia galimybe, energingai ugdo skaitmeninį švietimą ir įgyvendina skaitmeninę švietimo pertvarkymą, mūsų švietimas gali būti aplenktas.Tik vadovaujantis švietimo talentai gali vadovauti.

Visi Han YanAš, kaip pirmasis pradinių ir vidurinių mokyklų pedagogas mokytojams.Dėl dirbtinio intelekto man labiau rūpi, kaip ugdyti studentus dirbtinio intelekto eroje.Būdamas pedagogu, leiskite studentams suprasti, kad dirbtinio intelekto vaidmuo turėtų būti „įgalinantis jus“, o ne „pakeisi“.

„Žmonių išsilavinimas“Nacionalinis diegimo ir strateginio skaitmeninio švietimo veiksmų skatinimo koordinavimas ir skatinimas giliai, Nacionalinės išmaniųjų švietimo viešųjų paslaugų platformos kūrimas ir taikymas toliau tobulėjo, o Nacionalinis švietimo skaitmeninių duomenų centras buvo įkurtas.Kaip mes galime giliai suprasti pagrindinius platformų, duomenų, išteklių, raštingumo ir kito išsilavinimo skaitmeninimo elementus?

Ni MinjingŠvietimo skaitmeninių platformų, duomenų, išteklių ir raštingumo logika yra ta, kad pirmiausia reikalinga visos architektūros skaitmeninio mokymosi platforma, norint generuoti duomenis apie mokymosi platformą ir generuoti išteklius duomenų gavybai.Jei nėra platformos ar naudojimo, nėra duomenų palaikymo ir nėra išteklių konvertavimo.Dirbtinio intelekto kontekste skaitmeninis švietimas turi būti kartu sukurtas.

Reikėtų pabrėžti, kad pagrindinių platformų, duomenų, išteklių ir raštingumo elementų kūrimas ir tobulinimas negali būti pasiektas vien Švietimo departamente, o informacijos įmonėms reikia palaikyti, tačiau Platformos ir duomenų švietimo departamentas turi turėti ir duomenų Iniciatyva.Išvadinę daugybę švietimo duomenų gavybos talentų, o paskui per šiuos kryžminius ugdymo ir technologijos talentus palaipsniui formuoti pagrindinius disciplinų duomenis ir rasti pagrindines didelių grupių studentų savybes ir įstatymus.

Visi Han YanPlatforma yra skaitmeninio švietimo infrastruktūra.

Zou LiankEdukacinis skaitmeninis darbas turėtų būti sutelktas į pagrindinius dalykus ir raktą į agregaciją.Guizhou suplanavo naują švietimo skaitmeninio darbo modelį iš „Penkių sistemų“ planavimo: daugiausia dėmesio skiriant šaltinių programoms kaip pagrindinei įstaigai, daugiausia dėmesio skiriant platformos integruotos programų sistemos kūrimui; Dėmesys mokymui, dėmesys skaitmeniniam raštingumui gerina sistemą;

Naujovuokite skaitmeninio švietimo ir mokymo kelią pradinėse ir vidurinėse mokyklose

„Žmonių išsilavinimas“:Kokio darbo praktikoje reikia sutelkti dėmesį į dabartinį regioninį ir pradinių ir vidurinių mokyklų lygį?

Zou LiankŽvelgiant iš skaitmeninio švietimo pertvarkos ir pradinių bei vidurinių mokyklų praktikos, Guizhou ir toliau skatino švietimo informacinės sistemos „rinkimą“ ir tvirtai skatino nacionalinio pirminio ir antrinio ir vidurinio ir antrinio „ Mokyklos išmanusis švietimo platforma.

Xue ChaoŠiuo metu „Ningxia“ įgyvendina strateginį švietimo skaitmeninimo veiksmą ir aktyviai tyrinėja naują aplinką, naujus išteklius, naujas platformas, naujus modelius ir naujus švietimo skaitmeninimo vertinimus bei skatina švietimo skaitmeninę transformaciją, intelektualų atnaujinimą ir integracijos inovacijas.Kai kurios sritys ir mokyklos sutelkia dėmesį į „dirbtinio intelekto+švietimo“ tyrinėjimą, pavyzdžiui, tikslus mokymo klasėje įvertinimas, įgyvendinant „Big Data“, „Shizuishan City“; ir patobulinta transformacija;

Visi Han YanBe to, ką minėjau anksčiau, pradinės ir vidurinės mokyklos taip pat skatins darbą iš infrastruktūros kūrimo, mokymo modelio inovacijų, duomenų saugumo apsaugos ir kt. Tai yra sistemos inžinerija, kuriai reikia skatinti kasmet.Pavyzdžiui, mūsų mokykla suformulavo aukščiausio lygio „Smart Campus Construction“ planavimą ir įsteigė informacijos kūrimo centrą, kad visi mokytojai ir studentai galėtų dalyvauti intelektualiojo miestelio statybos statybos tyrimuose.

„Žmonių išsilavinimas“Kaip mokytis ir valdyti bei valdyti pradines ir vidurines mokyklas, kaip panaudoti švietimo skaitmenizavimą siekiant pagerinti švietimo ir mokymo kokybę?Kaip skaitmeninės technologijos gali padėti mokykloms valdyti kokybę ir efektyvumą?Kokia yra sėkminga patirtis, inovacijų tyrinėjimas ar nuomonės ir pasiūlymai?

Zou LiankAtkreipkite dėmesį į pagrindinių elementų, tokių kaip platformos, ištekliai ir duomenys, integraciją ir tobulinimą visame švietimo ir mokymo procese.

Kalbant apie platformos konstrukciją, mes sutelkiame dėmesį į plačią sujungimą.Pastangos sujungti miesto (valstijos) platformų duomenis su provincijos švietimo išteklių viešųjų paslaugų platforma ir aktyviai siekia sujungti su intelektualiojo ugdymo platforma Nacionalinėje pirminėje ir vidurinėje mokyklose.

Kalbant apie išteklius, mes atkreipiame dėmesį į aukštos kokybės išteklių dalijimąsi.Skirkite žaisti nacionalinės platformos programų ekspertų komandos vaidmenį, kuris padėtų Bianyuan kalnų pradinėms ir vidurinėms mokykloms efektyviai integruoti skaitmeninio švietimo išteklius į mokymą klasėje.

Kalbant apie duomenų taikymą, mes atkreipiame dėmesį į švietimo duomenų dalijimąsi saugumu.Suformuluokite daugiau nei 20 informacijos valdymo sistemų, įskaitant informacinių duomenų duomenų saugumo valdymą ir duomenų informacijos sistemos operacijos ir priežiūros valdymą, paskelbti ir dalytis duomenų šaltiniais apie provincijų duomenų dalijimosi mainų platformą ir padidinti švietimo duomenų paslaugų vaidmenį.

Ni MinjingMokyklos skaitmeninimo procesas iš tikrųjų turi tris kryptis: pirmoji kryptis yra mokyklos skaitmeninės aplinkos, tokios kaip temperatūros kontrolė, šviesos valdymas, anglies dioksido aptikimas klasėje, valgyklos virimo robotų, indų plovimo robotų, plovimo plovimo statyba. Robotai ir kt. Skaitmeninė aplinka yra naudinga, kad studentai suprastų ir integruotų į skaitmeninį pasaulį; Studentų skaitmeniniai portretai ir kt.;

Skaitmeninės technologijos iš tikrųjų yra mokyklų skaitmeninių smegenų koncepcija, padedanti pirminės ir vidurinės mokyklos valdymui.Paprastai pirminės ir vidurinės mokyklos turi nedidelę mastą.Projektuojant skaitmenines bazes rajone, ji turėtų būti laikoma pagrindiniais mokyklos ląstelių kūno operacijos poreikiais, kad būtų užtikrintos priemonės savarankiškai mokyklos mokyklai, veiksmingai valdymas ir sprendimų priėmimas.Mokyklos skaitmeninių smegenų esmė yra daiktų interneto technologijos ir automatizavimo technologijos, tai yra, universiteto miestelyje reikia daugybės jutimo įrangos ir automatizavimo įrangos.Šie duomenys automatiškai renkami ir apibendrinami, kad būtų sudarytas skaitmeninis kanbanas, kuris gali nustatyti ankstyvą įspėjimą palaikyti vadovus ir įvairias pareigas.Pavyzdžiui, dabar dažniausiai naudojamas maitinimo maitinimas.

Visi Han YanŠiuo metu visos pirminės ir vidurinės mokyklos yra skirtos praktikuoti skaitmeninę švietimo pertvarkymą.

Pirmiausia supraskite skaitmeninio įgalinimo galimybes ir apribojimus bei išlaikykite pagrindinę tradicinio valdymo ir mokymo vertę.Skaitmeninės technologijos (tokios kaip didelių duomenų analizė, dirbtinis intelektas ir kt.) Iš tikrųjų gali suteikti mokyklų valdymą ir mokymą padidinti efektyvumą, tačiau švietimas yra didelės priklausomybės nuo žmonių ir žmonių sąveikos sritis. Priežiūra.

Antra, sutelkite dėmesį į mokymą ir vadovaujančius mokytojus ir palaipsniui skatinkite skaitmeninę transformaciją.Mokytojai yra svarbi skaitmeninės pertvarkos jėga.Tuo pat metu mes taip pat turėtume žinoti, kad skaitmeninė pertvarka yra ilgalaikis procesas, o mokyklos turėtų suformuluoti tinkamus veiksmų planus pagal faktinę situaciją.

Trečia, toliau vertinkite ir koreguokite, sutelkite dėmesį į duomenų saugumą ir privatumo apsaugą.Skaitmeninė transformacija yra sistemingas projektas. į tikrąją situaciją.Be to, siekdama užtikrinti sklandų skaitmeninio pertvarkos pažangą, mokykla turėtų sukurti duomenų valdymo sistemą, kad būtų išvengta duomenų nutekėjimo ir piktnaudžiavimo, ir užtikrinti mokinių ir mokytojų saugumą.

„Žmonių išsilavinimas“Ką manote apie pirminių ir vidurinių mokyklų mokytojus profesinio tobulėjimo ir techninio pritaikymo, kokia konkreti parama ir mokymas ar kokios praktinės tyrinėjimo ir sėkmingos patirties?

Zou LiankMes imamės patobulinti mokytojų skaitmeninį raštingumą kaip pagrindinį darbą skatinant strateginį nacionalinio švietimo veiksmą.Daugiausia per du konkurencijos ir mokymo būdus mes priimame įvairias formas, tokias kaip „centralizuotas, tinklas, pristatymas“ ir mokytojų įgūdžių konkursų plėtra, siekdami palaipsniui tobulinti pagrindinio ugdymo mokytojų skaitmeninį raštingumą.Pirmasis yra skatinti tobulėjimą naudojant „mokymus“.Sukurkite mokymo programų, skirtų pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojų skaitmeniniam raštingumui tobulinti, mokymo programos sistemą, sukurkite pagrindinio ugdymo mokytojų seriją Skaitmeninio raštingumo patobulintos klasės, sukurkite keturis mokymo sistemos lygius, skirtus „provincijos, savivaldybės (valstijos), apskrities (miesto, rajono) lygiui. , ir mokyklų mokytojų skaitmeninio raštingumo gebėjimas.Antrasis yra skatinti tobulėjimą naudojant „konkurenciją“.Toliau organizuokite ir įgyvendinkite programas -orientuotus renginius, tokius kaip pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojų mikro klasės taikymas, internetinės mokymosi erdvės populiarumas pradinėse ir vidurinėse mokyklose bei mokytojų ir studentų informacinio raštingumo tobulinimas.

Xue ChaoVykdydami dirbtinį intelektą, mes skatiname praktinį tyrimo tyrinėjimą ir mokymą, mokymo kokybę ir energijos gerinimo vertinimą ir skatiname mokytojų vaidmens pertvarkymą, sudarydami naują paradigmą dirbtinio intelekto ugdymo ugdymui įgalintų mokytojų plėtrai. su „Mokytojais -Machine -Student -Student“ integruotu dirbtiniu intelektu.Sukūrę techninės paramos „debesų -Net -Digital -duan -Duan -Worder“ palaikymo sistemą, labai rėmė mokytojų profesinį tobulėjimą ir inovacijų praktiką, turinčią keturių mokytojų lygių, turinčių ketvirto lygio rajonų, apskričių ir apskričių lygį.Mokytojo intelektualiojo mokymo centro statyba skatino intelektualų mokymą, tikslų mokymą ir individualizuotą mokytojų tobulėjimą.Tobulindami informacinę veiklą, mokytojai žymiai pagerino mokytojų informatyvavimo mokymo galimybes.

Ni MinjingKurdami skaitmenines technologijas, programų technologijos slenkstis ir toliau mažės.Būtina mokyti skaitmeninio ugdymo ypatybes ir įstatymus mokytojams pradinėse ir vidurinėse mokyklose.

Dirbtinio intelekto eros švietimo ir mokymosi perpasakojimas

„Žmonių išsilavinimas“„Dirbtinis intelektas ir švietimas“ Nacionalinio dviejų sesijų metu yra karšta tema.Neseniai „Openai“ pristatė pirmąjį dirbtinį intelektą Wenshengo vaizdo modelį „Sora“, kuris sukėlė platų susirūpinimą visuomenėje.Kaip manote, kad švietimas turėtų būti susijęs su technologinės plėtros plėtra.Kokia yra dirbtinio intelekto rizika ir iššūkiai švietimo srityje, ypač švietimo srityje, ypač pradinio ir vidurinio ugdymo ugdyme, ir kaip jie turėtų išvengti ir jo išspręsti?

Ni MinjingDirbtinis intelektas yra palankus kitose srityse, nes jis gali atspindėti pažangų produktyvumą ir suteikti daugiau galimybių visoms gyvenimo sritims.Iš esmės tai gali suteikti švietimo pramonei.Tačiau tai yra sudėtingesnė švietimo pramonei. Mokyklos švietimas yra didžiausia rizika ir iššūkis.Kai skaitmeninės technologijos sustiprėja ir stiprėja, tai gali turėti įtakos švietimo etikai. .

Manau, kad pati SORA technologijos logika vis dar yra mašininio mokymosi raida, kuri yra tik pradžia.Nepriklausomai nuo „ChatGPT“ ar „Sora“, tai akivaizdžiai pakeis išsilavinimą.Kaip pavyzdys, jis turi gerą „supratimą“ apie fizinį pasaulį. pertvarkytas į problemos testą.Priėmęs „ChatGPT“ kaip pavyzdį, jis gerai vertina galimybę dėl žmonių kalbos gebėjimų, todėl galite įvertinti vaiko mąstymo sugebėjimą veiksmingame studentų dialoge per veiksmingą studentų dialogą, pavyzdžiui, ChatGPT.Tokios programos gali būti bendra švietimo pertvarkos kryptis.

Zou LiankDuomenys įgalina dirbtinio intelekto plėtrą.Mes atkreipiame ypatingą dėmesį į švietimo sistemos saugumo garantiją ir skatiname duomenų klasifikavimo lygį. Įvertinimas, skatina duomenų klasifikaciją klasifikuoti inovacijų taikymą.

„Žmonių išsilavinimas“Neseniai Švietimo ministerija paskelbė 184 pradinių ir vidurinių mokyklų dirbtinio intelekto švietimo bazių sąrašą. dirbtinis intelektas?

Visi Han YanMūsų mokykla taip pat buvo išrinkta kaip dirbtinio intelekto švietimo bazių sąrašas pradinėse ir vidurinėse mokyklose.

„Keturios dimensijos“ lemia išsilavinimo laipsnį ir padalina dirbtinio intelekto švietimo tikslus į keturias švietimo dimensijas.Jie yra: dirbtinio intelekto supratimas, nurodantis dirbtinio intelekto technologijos jautrumą ir supratimą; ;

„Trys sluoksniai“ patikslina kurso lygį, įskaitant tris lygius: pagrindinius kursus, mastelio keitimo kursus ir specialius kursus.Pagrindiniai kursai yra privalomų kursų ir selektyvių privalomų kursų poreikiai nacionaliniams privalomiems kursams ir selektyviems privalomiems kursams, skirtuose sujungti dirbtinio intelekto švietimo poreikius Kursai yra įvairūs dirbtinio intelekto konkurencijos kursai, specialūs pozicijos, patenkina populiariausių novatoriškų talentų poreikius.

Ni MinjingDirbtinis intelektas, palaikomas stiprios skaičiavimo galios ir algoritmų, žymiai viršys žmonių mokymosi sugebėjimus, mokymosi apimtį ir mokymąsi.Žmonių mokymasis gali patekti į super mokymosi etapą.

Visų pirma, iš naujo apibrėžkite žinias, nuo žinių iki žinių ir žinių.Super mokymosi etapo žinios yra veiksmažodis.

Antra, iš naujo apibrėžkite mokymąsi, nuo įrankių iki instinkto.Dirbtinio intelekto ateitis neabejotinai pakeis visas žmonių profesijas, skirtas įrankių tikslams.

Galiausiai iš naujo apibrėžkite kūrybą, pradedant nuo daiktų kūrimo ir kūrybinės patirties.Vokiečių muzikantas Claude’as Studmanas atkreipė dėmesį į tai, kad muzikos švietimo pagrindas yra kūryba, o ne mokymas.Tiesą sakant, yra trys muzikos kūriniai.Žmogaus muzikos, filmų, programinės įrangos, architektūros ir kitų dalykų kūrimas yra pagrindinė žmogaus kūrimo sritis praeityje, tačiau dirbtinio intelekto karta šiose srityse taps vis galingesnis.Žmonių vertė bus pažymėta trečiojoje kūryboje.Dirbtinio intelekto švietimas turėtų pabrėžti žmones, o ne mašinas, tai yra dirbtinio intelekto, įgalinančio švietimą, atskaitos taškas.(„Žmonių išsilavinimas“ reporteris Xingxing.

„Žmonių išsilavinimas“2024 mMetai6Tikėtis

MLS Football Jersey