MLS Football Jersey

Ši vidurinė mokykla yra 90 % mergaičių!Hangdžou vyks nacionalinė konferencija, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas „mergaičių švietimui“

„Chao News“ kliento reporteris Chen Suining korespondentas LounerisHangdžou liaudies profesinės mokyklos nuotrauka”Aukštoje šalies civiliza

„Chao News“ kliento reporteris Chen Suining korespondentas Louneris
Hangdžou liaudies profesinės mokyklos nuotrauka
„Aukštoje šalies civilizacijoje galite naudoti moterų švietimą, kad nuspręstumėte. Šalyje, kuriai svarbu moterų švietimas, ši šalis turi būti klestinčios, o šalys, niekinančios moterų švietimą, yra nepatikimos.” „Šventoji šeima“.
Iki šios dienos moterų augimo ir socialinės pažangos santykis tapo vis labiau susirūpinęs, o daugelis mokyklų mergaičių švietimą užėmė svarbią poziciją.Balandžio 19 d., Pirmasis susitikimas, Seminaras ir naujoji Kinijos Taoxing žinių tyrimų asociacijos Moteriškos švietimo profesionalaus komiteto penktosios Vykdomosios tarybos ceremonija vyks Hangdžou liaudies profesinėje mokykloje. , sutelkite dėmesį į „mergaičių išsilavinimą“, saugokite gėles, palydėkite augimą ir perteikite jų svajones bei viltį.
Kokios yra mergaičių švietimo savybės?Kodėl reikia atkreipti dėmesį į mergaičių švietimą?Kaip gerai atlikti mergaičių švietimą su pasitenkinimu?Kaip šio renginio vieta, „Hangzhou“ profesionalioji mokykla užima „eleganciją, saulės šviesą, išskirtinę, gražią“ kaip vystymosi koncepciją. Beveik 20 metų.Mokyklos tyrimai ir praktika, mokyklos talentų kelias, gali pateikti keletą idėjų, kaip plėtoti mergaičių švietimą.
Hangdžou liaudies profesinės mokyklos nuotrauka
Gražiausias eismo policininkas yra švelniai iš rato
Gražus augimas turi neribotas galimybes
Prieš kurį laiką vaizdo įrašas apie turistą -dutuuotas vaizdo įrašas, daugelis žmonių privertė prisiminti gražią ir gražią Vakarų Lake moterų policiją.Ji yra Li Yuwei.Kvalifikuotas profesionalus komanda, labai afiniteto balsas, kartu su miela šypsena, tegul netizens skambina tiesiogiai: matydami ją, kaip Mu Chunfeng!
Graži mergaitė vidurinėje mokykloje mokėsi prieš mokyklą Hangdžou Liaudies profesionalioje mokykloje ir toliau mokėsi ugdymo.Ji turėjo būti eismo policijos pareigūnė visoje linijoje, tačiau Li Yumi vis tiek galite pamatyti raštingumą, auginamą vidurinės mokyklos didžiųjų mokyklų metu.Vakarų ežeras verkė ir prarado savo vaiką vietoje dėl panikos, ir ji galėjo „atsigaivinti“, kad nuramintų vaiką.
Iš šio gražiausio policininko žiūrėkite „Keturios širdys“, rodančios profesionalų profesionalių mokyklų mokinių raštingumą ir elegantišką konotaciją, kurią palaiko mergaičių švietimas: meilė, atsargumas, kantrybė ir atsakomybė.
Jia Yinzhen, sekretorės ir etiketo sekretorė, šiuo metu studijuoja antroje klasėje. Teisės profesinės kvalifikacijos pažymėjimas yra stažuotė advokatų kontoroje.Ji sakė, kad išdrįso mokytis trims didžiųjų bendrovių. pasitikintis savimi ir labiau pasitikintys savimi.
Šiandien trys mergaitės mokykloje laimėjo aukso medalį teisinėje praktikoje Nacionaliniame profesinio kolegijos įgūdžių konkurse. 2023 m. Nacionalinio profesinio kolegijos įgūdžių konkurso kūdikių apsaugos konkurse medalis.
Hangdžou liaudies profesinės mokyklos nuotrauka
Žmonių raudonos spalvos tampa ryškia gyvenimo spalva
Gražus išsilavinimas leidžia sėkloms pagimdyti saulę
Suprantama, kad mokykla aktyviai sukuria elegantišką ir saulės švietimo kultūrą, leisdama vaikams „pamatyti“. Taps švietimu, kad jis bus pasiektas.
Zhu Shichen, jau prisijungęs prie „Wenhua“ darželio, teigė, kad pati giliausia žmonių mokyklos atmintis yra kaligrafijos paroda, kurią jai organizuoja mokykla.Ji sakė, kad pirmą kartą atvykusi į Liaudies mokyklą, jos pirmasis kontaktas su vidurinės mokyklos kultūra ir profesiniais kursais privertė ją jaustis stresą.Tačiau prezidentas Jin Weidong netyčia pamatė, kad jo minkšta rašiklio kaligrafija buvo gera, todėl jis surengė asmeninę universiteto miestelio kaligrafijos parodą.Mokyklos ir mokytojų skatinimas privertė ją pasipriešinti ir atkakliai.Įstojęs į Zhejiang Normal University iš vidurinės mokyklos, Zhu Shichen taip pat laimėjo provincijos vyriausybės stipendiją ir jam buvo suteikta pirmosios klasifikuotų Stipendijų garbei Zhejiang Normal University, Neįtikėtini Zhejiang Normaliojo universiteto ir „Penkios“ ir „Penkios“ ir „Penkios geri studentai “.
Zhu Tianyan buvo trečio 2023 metų metų absolventas.Ji sakė: „Prieš įeidamas į liaudies mokyklą, aš buvau tik maža sėkla. Per tuos trejus metus mano partneriai ir aš gulėjome vaisingame žmonių dirvožemyje ir laukiau daigumo. Nes kai atėjau į naują aplinką, aš to sužinojau Aš niekada nebuvau susisiekęs su vaikais, kurie niekada nebendravo su mokytojų profesionalu.
Mergaičių išsilavinimas žmonių profesinėje mokykloje susiduria su dabartine ir ateities studentais, daugiausia dėmesio skiriant tvaraus studentų vystymosi.Pasirinkus tokias veiklas kaip „įgūdžių čempionas“, „Sveikos merginos“, „Lucky Girls“, „Įkvepiančios merginos“, „Mažos rankos merginos“, „Mados merginos“, „Šiltos merginos“, „Girls Up Girls“ ir kitos Veikla, merginos, kuriose jie aktyviai supranta jas.
Hangdžou liaudies profesinės mokyklos nuotrauka
Gyvenimo verslas sukuria palaiminimą visą gyvenimą
Mokytojas tampa mentoriumi, kuris vadovauja mergaičių mintims
„Mes dažnai susiduriame su pasirinkimu gyvenime. Dabar aš jums pasakoju mažą istoriją ir susidūriau Ir pasakė: „Mylėk mane, pažadėk man.
Tokie kursai nėra neįprasti šioje mokykloje.Mokytojai negali būti patenkinti gerais mokytojais ir draugais, kurie yra merginos. Konsultacijos mergaitėms ir tapti patikimiausiu merginų klausytoju “.
Gegužės mėn. Ketvirtame 2020 m. Jaunimo festivalyje „Liaudies dienraštis“ paskelbė nacionalinių vidurinių profesinių mokyklų nacionalinių stipendijų atstovų rinkinį.2019 m. 20 000 neįvykdytų vidurinių profesinių studentų visoje šalyje gavo nacionalines stipendijas, tačiau tik 110 buvo išrinkti kaip studentų atstovų sąrašas.Yu Zhiqi, 2017 m. Liaudies profesinės mokyklos sekretorius, tapo vieninteliu viduriniu profesiniu studentu Hangdžou.Šių metų liepą Yu Zhiqi ruošėsi baigti bakalauro studijas. GAO.
Prezidentas Jin Weidong iš Liaudies profesinės mokyklos sakė: „Yra daugybė mūsų mokyklų, tokių kaip ši istorija. Merginos, kurios užtikrintai nepasikeitė dėl savo pasirinkimo ir augo dėl pokyčių. Tokia istorija yra šilta ir judanti. Merginos ne tik yra ne tik Kvalifikuotas pilietis ir darbuotojas, bet ir ateities motina, tai yra, būsimų vaikų pedagogė.
Hangdžou liaudies profesinės mokyklos nuotrauka
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey