MLS Football Jersey

Imkitės švietimo „pavasario vėjo“ Shanhai Covision

Pastaraisiais metais Janpingo rajonas, Nanping City ir Siming District, Xiamen City ir Xiuyu rajonas, Putianas City, vykdė šviet

Pastaraisiais metais Janpingo rajonas, Nanping City ir Siming District, Xiamen City ir Xiuyu rajonas, Putianas City, vykdė švietimo kalnus ir bendradarbiavimą jūrose, ir išsiuntė aukštą kokybės švietimo išteklius į Šanchengo vaikų namų duris – –

Imkitės švietimo „pavasario vėjo“ Shanhai Covision

„Southeast Network News“ („Fujian Daily Reporter“ leidžia „Xin Ping Yu Peiyang“)

„Xiamen Betel Nut“ pradinės mokyklos mokytojai dėstė pirmąją Kaiyuan eksperimentinės mokyklos pirmąją klasę.(Nuotraukų teikimas Janpingo rajono švietimo biure)

Janpingo rajono studentai lankėsi Xiameno universiteto biologijos muziejuje.(Nuotraukų teikimas Janpingo rajono švietimo biure)

„Aš ėjau į savo„ svajonių mokyklą “Xiameno universitetą ir patyriau nuostabų universiteto, gerai žinomų aukštojo mokslo įstaigų institucijų miestelio, miestelio ir mokymosi atmosferos bei akademinio paveldo iš vidaus iš vidaus.“ Neseniai „Shan Hai“. Jie · xia xia jūs turite paskyrimus „2024 m. Yanyan rajonas, Fujian · Xiamen garsioji mokyklos įkvepianti mokslinių tyrimų veikla, kuri dalyvavo 2024 m. Janpingo rajone.Yu Yingxiangas, vienas iš dalyvių ir Nanpingo trečiosios vidurinės mokyklos studentai, prisipažino, kad yra pilnas.

Ši mokslinių tyrimų veikla yra švietimo pagalbos mikrokosmas Janpingo rajone ir pastaraisiais metais provincijos pakrančių teritorijose.Vykdykite kalnų ir SEA bendradarbiavimą švietimo srityje, kad kalnuotų rajonų studentai imtųsi švietimo reformos „pavasario vėjelio“ ir mėgautųsi aukštos kokybės švietimo ištekliais prie jų slenksčių.

Bendradarbiavimas mokykloje sukelia pažangias sąvokas

2023 m., Xiuyu rajono eksperimentinė pradinė mokykla Putiano mieste, Zhengrong pradinėje mokykloje Janpingo rajone, Xiuyu rajono vidurinėje mokykloje ir Nanping Jianxi mokykloje pasirašė sutartį, kad sudarytų tarpusavio pagalbos mokyklą; Janpingo rajono mokykla.Remiantis pranešimais, kelios pirminės ir vidurinės mokyklos Janpingo rajone yra ne aukštos kokybės mokyklos, o kai kurios ką tik buvo įsteigtos.

„Šancheng vaikus paprastai sunku mokytis iš matematikos, anglų kalbos ir kitų disciplinų. Praėjusių metų rugsėjį„ Xiamen Checa “pradinės mokyklos ir betelio riešutų vidurinės mokyklos stuburo mokytojai ir tiriamiesiems vadovai pirmiausia atėjo į mūsų mokyklą, ir tai atnešė pažangias mokymo koncepcijas, susijusias su pažangiomis mokymo koncepcijomis, susijusiomis su pažangiomis mokymo koncepcijomis, susijusias su pažangiomis mokymo koncepcijomis, susijusias su pažangiomis mokymo koncepcijomis, susijusiomis su pažangiomis mokymo koncepcijomis, susijusiomis su pažangiomis mokymo koncepcijomis, susijusiomis su pažangiomis mokymo koncepcijomis, susijusiomis su pažangiomis mokymo koncepcijomis apie Sar.

Tarp jų mokytojas Cai Jianhua, mokytojas Cai Jianhua, betelio riešutas, skaitė septintos klasės paskaitą apie septintą klasę, pabrėždami, kad matematika ir gyvenimas yra glaudžiai susiję.Tai labai įkvėpė Kaiyuan eksperimentinės mokyklos mokytojams ir mokiniams, o kitų rajono mokyklų mokytojai taip pat atvyko klausytis.

Praėjusių metų gruodį Xiuyu rajono vidurinė mokykla taip pat išsiuntė mokytojus į Jianxi mokyklą Nanpingo mieste mokyti matematikos ir anglų disciplinų mokymo patirties viešųjų klasių ir paskaitų pavidalu.Yu Qingrong, Jianxi mokyklos viceprezidentas, prisiminė, kad jį labiausiai sužavėjo įvairūs Putiano mokytojų įgūdžiai, patraukiantys mokinių dėmesį ir sutelkdamas klasės entuziazmą.

Janpingo rajono Švietimo biuro direktorius Zhang Zhixiong teigė, kad tikisi, jog „Testo vandens“ bendradarbiavimas su trimis pakrančių mokyklų mokyklomis, trys „durų“ mokyklos bus laikomos aukštos kokybės mokyklose, taip, kaip vaidinti pagrindinį vaidmenį rajone, kad Shanchengas turės daugiau aukštos kokybės mokyklų, pagerintų silpnąsias vietos švietimo ryšius.

Perduokite mokymo diržą, kad pagerintumėte mokymo kokybę

Nauja mokykla užima pirmąją vietą regione, pavyzdžiui, neįtikėtina, kuri atsiranda septintos klasės moralės ir jauno mokytojo Wu Liyan klasėje Kaiyuan eksperimentinėje mokykloje Janpingo rajone.Ji sakė, kad taip yra dėl „mokytojų poros“ modelio, kurį kartu vykdė Kaiyuan eksperimentinė mokykla ir „Betel na“ vidurinė mokykla, ir „paėmė Raštus“ į išskirtinius Xiameno mokytojus.

Tarp mokytojų taip pat yra šiek tiek pagalbos.”Praėjusių metų spalį mokytojas Zhengas Fangas iš„ Betel Nut “vidurinės mokyklos pasirašė internetinę sutartį ir oficialiai užmezgė mokytojo ir mokymo santykius.” Kursų programinė įranga yra pabrėžti pagrindinį turinį; Socialinės platformos.

Praėjusių metų lapkritį Wu Liyanas išvyko į „Betel Nut“ vidurinę mokyklą mainų.Sudarydama mokytoją Zhengą Fangą, ji klausėsi 4 skirtingų mokytojų moralės ir pamokų keturiose iš eilės skyriuose ir dalyvavo kolektyvinėse pamokose, mokymo ir tyrimų veikloje bei kokybės analizėje.Wu Liyan žurnalistams sakė, kad prieš tai, kai jos mokymas buvo paremtas vadovėlių žinių taškais, po to, kai „Raštai įvertino Raštus“, ji taip pat atliko atitinkamus mokymo metodų pakeitimus.

„Dabar atkreipsiu dėmesį į reiškinių atvejį, kurį vaikams rūpi, kad klasė veiktų., PPT, pasidalykite su dabartinių reikalų naujienomis prieš klasę ir pagerinkite jų sugebėjimą stebėti, rankas ir kalbą.” Wu Liyanas pasakė.

Atidarykite horizontus ir skatinkite išsamią plėtrą

„Nėra balų, leidžiančių laimėti testo egzaminą; tik balai, ir jie negali laimėti didelio gyvenimo testo. Švietimo kalnų ir jūros švietimo išsilavinimas. Be to, kad pagerina mokymo kokybę, jis vis dar yra įsipareigojęs Įgalindamas kalnų vaikus vystytis visais būdais. “ -sakė Zhang Zhixiong.

Wu Libinas, Janpingo rajono Zhengong pradinės mokyklos direktorius, žurnalistams sakė, kad mokyklos mokiniai daugiausia yra darbuotojai migrantai į vaikus.Dėl augimo aplinkos poveikio daugumai mokyklos mokinių trūksta galimybės išreikšti rašymą.

„In December last year, Teacher Yao Xiuping, Secretary of the Party Committee of the Experimental Primary School of Xiuyu District, led a team to our school to teach the teaching practice of ‘plastic roots’ work’. „Ability.” Wu Libin saw Tai, kad daugelis kaimo vaikų pasidarė laimingi, o rašymas taip pat suprato, kad nieko pasikeitė.

2024 m. „Yanping“ rajone išskirtinis studentas Fujianas · Xiameno prefektūros įkvepianti tyrimų veikla, studentai apsilankė tokiuose muziejuose kaip Lu Xun memorialinė salė, žmonių muziejus ir Xiameno universiteto biologinis muziejus.Organizatorius taip pat pasirūpino, kad puikūs Xiameno universiteto studentų atstovai galėtų pasidalyti augimo ir studijų studentais patirtimi.

„Vyresnysis praleido trejus metus ir pagaliau sėkmingai įgijo gydytoją Xiameno universitetą. Jo patirtis privertė mane suprasti, kad jei jūs ką nors padarysite, turite turėti nuolatinę dvasią.”

„Vykdydamas šią tyrimų veiklą, aš taip pat sužinojau, kad plačiai paplitusios naujos medžiagos perspektyvos atvėrė naujas ateities akademinės ir karjeros idėjas.”

MLS Football Jersey