MLS Football Jersey

Jijiang: Smart platforma padeda maisto saugos priežiūrai

Huo Yujiang atliko internetinius patikrinimus per AI fiksavimo funkciją.Li Xincheng nuotraukaPastaraisiais metais Yijiang rajonas

Huo Yujiang atliko internetinius patikrinimus per AI fiksavimo funkciją.Li Xincheng nuotrauka
Pastaraisiais metais Yijiang rajonas aktyviai tyrinėjo maisto saugos saugos priemones, propagavo modelį „Interneto+maisto saugos priežiūros“, naudojo išmaniosios platformos, sustiprino mokslinį maisto saugos priežiūros lygį ir ėjo kurti nacionalinį maisto saugos demonstravimo miestą.
Per pastarąsias kelias dienas Huo Yujiang, Maisto priežiūros ir administracijos Vadovas, Lijiango rajono rinkos priežiūros ir administracijos biuras.
„AI fiksavimo funkcija gali užfiksuoti 9 nelegalių veiksmų, tokių kaip virtuvė be pirštinių , telefonai ir „Wechat“ grupės. “Lijiang rajono rinkos priežiūros ir administracijos biuro vienetams, turintiems daugiau problemų, pagrindinę priežiūrą įgyvendins ir privers maitinimo skyrius griežtai savarankiškai disciplinai ir pateiks tvirtus įrodymus apie maisto saugos atsekamumą.
Pranešama, kad intelektualiojo maisto saugos priežiūros paslaugų platforma yra svarbi „intelektualios priežiūros“ demonstracinio projekto dalis kuriant Nacionalinį maisto saugos demonstravimo miestą. patikrinimas ir kt. Pagrindinė kūno „tikslus portretas“ gali efektyviai sutaupyti maisto saugos valdymo darbo jėgos ir teisėsaugos priežiūrą.
Šiuo metu 3 615 valgomojo vienetai, įskaitant mokyklas, pensijų įstaigas ir medicinos įstaigas, apsigyveno platformoje, o 89 proc. – už miesto priešakį.
„Mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai yra didžiuliai. Anksčiau mes įrašėme tokius duomenis kaip kasdieniai ryto patikrinimai ir maisto pavyzdžiai ant popieriaus. Tai palaiko partijos apdorojimą ir automatinį apdailą, o tai yra patogesnė ir efektyvesnė.
Huo Yujiang teigė, kad „vienas senas ir vienas mažas“ maisto sauga yra svarbiausias Lijiango rajono maisto saugos priežiūros prioritetas. , maisto pavyzdžiai ir kiti darbai padidėja iki daugiau nei 90 proc. Pareigūnai sumažėja daugiau nei 50%.
„Vaikščiodami savo mobiliuoju telefonu, mes galime suprasti, ką vaikai valgo mokykloje ir ar jie valgo juos švarius bet kada, bet kur.
Nuo šių metų pradžios „Smart Food Safety Secure“ paslaugų AI fiksavimo funkcija buvo išplėsta į mobilųjį terminalą. Visų partijų jėgos sudaro naują bendros kontrolės modelį.
Toliau Yijiang rajonas ir toliau skatins maisto saugos ir intelektualios priežiūros darbus, aktyviai tyrinės maisto saugą. Visas -paslėpimas, rizikos paslėptas pavojus ir ankstyvas perspėjimas, greitas šalinimas, be kontakto priežiūros ir kt. „Smart“ protingas „mažo įpjovos priežiūra“ „Tarnauti„ didžiojo žmonių pragyvenimo šaltiniui “maisto saugai ir nuolat sustiprina masių pelno, laimės ir saugumo jausmą.(Yang Chen, Li Xincheng)
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey