Balandžio 20 d. Popietę mokyklos pavasario pavasario žaidynės baigėsi rytiniame stadione.Li Peijing, partijos komiteto

Balandžio 20 d. Popietę mokyklos pavasario pavasario žaidynės baigėsi rytiniame stadione.Li Peijing, partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas ir žaidynių viršininkas, paskelbė apie žaidynių uždarymą.„Campus Sports Culture“ apdovanojimų apdovanojimaiEsmė

Uždarymo ceremonijos scena

Bendras aštuonių geriausių mokymo grupės grupės balas

Po dviejų dienų nuožmios konkurencijos Žmogaus vystymosi kolegija laimėjo pirmąją vietą mokymo ir darbuotojų grupėje.

Bendras vyrų ir moterų grupių balas studentų grupėje

Šešios geriausios moterų grupės studentų grupėje

Šešios geriausios vyrų grupės vyrų grupės

Studentų grupių varžybose trys geriausi vyrų ir moterų grupių balai Maisto akademijoje, Maisto akademijoje ir Maisto ir elektros elektros ir elektros energijos ir elektros elektros elektros energija, „Yantai“ tyrimų institutas, Mokykla, mokykla, mokykla, mokykla. Inžinerija ir Vandens akademija laimėjo nuo keturių iki šešių; šeši;

Šiose žaidynėse Liu Xianyong iš gyvūnų medicinos kolegijos Gyvūnų medicinos koledžo sulaužė fakulteto grupės mokyklos judėjimo įrašą 2: 28.23, 800 m finale, dėstymo vyrų grupėje.

Nuostabus fakulteto organizacijos apdovanojimas

Studentų grupės dvasinės civilizacijos apdovanojimas

Įvykio vietoje taip pat buvo išduoti Studentų grupės dvasinė civilizacija: „Land Academy“, „Renfai“ koledžas, Finansų sąjunga, Tęstinio mokymo koledžas, Tarptautinis koledžas, Bibliotekų sąjunga, turto mokykla ir mokykla, ir SHOOD SHOOD SHOOD SHOOD IR SHOOD SHOOD MOKYK Ekonomika ir valdymas laimėjo išskirtinį fakulteto organizacijos apdovanojimą; Vandens mokykla ir apsaugos mokykla laimėjo dvasinės civilizacijos apdovanojimą.

Universiteto sporto kultūros įmokų apdovanojimas

Ateityje Technologijų mokykla, Yantai tyrimų institutas, Caoye koledžas, Renfos koledžas, Land Academy ir Mokslų akademija laimėjo mokyklos 2023–2024 m. Kampo sporto kultūros įmokų apdovanojimą.

Grupės mankštos atlikimas

Aštuoni geriausi grupės gimnastikos šou

Uždarymo ceremonijoje nuostabios grupės pratimai akimirksniu „sprogo“.Renfos koledžo mokykla, Ekonomikos ir vadybos mokykla ir Maisto akademija laimėjo tris geriausius gimnastikos grupes.