MLS Football Jersey

Pajuskite gamtos grožį, kad uždegtumėte mokslo svajonę

– prisiminkite „Fukang City“ ketvirtąją vidurinę mokyklą, Xinjiang Tianshan Tianchi tyrimų kelionių praktikos veiklą„China News Service“,

– prisiminkite „Fukang City“ ketvirtąją vidurinę mokyklą, Xinjiang Tianshan Tianchi tyrimų kelionių praktikos veiklą
„China News Service“, „Xinjiang News“, balandžio 30 d. („Xia Hua Zheng Rongronong“) „Wanjuan“ knygos, „Wanli Road“, tyrimų kelionės, kad studentų mokymasis apie žinias nebebus vien tik vadovėliuose.394 m. Balandžio 27 d. Devintojo klasės mokytojai ir mokiniai iš ketvirtosios Fukango miesto vidurinės mokyklos išvyko į Tianshan Tianchi, Xinjiang, kad galėtų vykdyti tyrimų kelionių veiklą „Gamtos grožio ir mokslo svajonės uždegimo“.
Su jauduliu, žiauriu žingsniu, devintos klasės mokytojai ir mokiniai išvyko!Visą kelią juoktis ir juoktis ir netrukus atvyko į Tianshan Tianchi naują prieigą prie geologijos muziejaus.Geologijos muziejuje studentai apsilankė keturiose geologijos parko parodų zonose, tianchi chenginas, keturias pagrindines vaizdines vietas, geologines relikvijas ir ledynus, biologinius įvairoves, mokslinius tyrimus ir pasiekimus.Studentai kruopščiai stebėjo, kantriai klausėsi, užsirašė ir suprato nenuspėjamą Tianshaną Tianchi ir pajuto gamtos žavesį.
Tada nuneškite teritoriją į vaizdinę teritoriją, pravažiuokite per iškastinį kalną ir atvykite į Kazachstano nacionalinį stiliaus parką.Mokytojai ir studentai patiria skirtingus papročius ir žmones, apgailestaudami dėl Xinjiango daugiakultūriškumo ypatingumo ir įkvepia studentų meilės didelėms tėvynės upėms ir kalnams entuziazmą.Tada pasiimkite automobilius per „Shimen“ frontą ir pagaliau atvyko į pagrindinę Haibei vaizdinę vietą.
Tobulėję kelionę, studentai sekė kelionių vadovą skristi į Feilongtaną.Vadovaujant tyrimo mokytojui, studentai aktyviai dalyvavo stebint gyvūnų ir augalų tyrimus ir pajuto mokslinį sąveikos žavesį, skatino jų susidomėjimą mokytis, nustatyti mokslines idėjas tyrinėti ir nušviesti mokslinę išminties mąstymą mąstymą .
Dalijantis mokiniais, devintos klasės mokytojai ir mokiniai pradėjo grįžti į grįžimą.9 -osios 9 klasės 9 klasės Esmith Turhon išsiuntė: Ši laiminga studijų kelionė buvo vaikščiojanti klasė.Pakeliui padėjome vienas kitam, padrąsome vienas kitą, suvienijome ir pagilinome mokytojų ir studentų draugystę, tuo pačiu įgydami žinių, ir labai skatinome visų devintos klasės mokytojų ir studentų ryžtą ir pasitikėjimą.
Wang Tao, „Fukang City“ ketvirtosios vidurinės mokyklos direktorius, sakė: „Ši tyrimų kelionių veikla ne tik privertė mokinius apie tai susimąstyti, kažko išmokti ir jaustis kelionėms. Ateityje mūsų mokykla ir toliau vykdys mokslinių tyrimų veiklą. Išplėskite mokslą ir klasėje, leiskite mokiniams mokytis gyvenime, augti praktikoje ir toliau skatinti išsamų studentų, intelektualinių, fizinių ir darbo, plėtrą ir skatinti studentų išsamų raštingumo plėtrą “.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey