MLS Football Jersey

Palaikykite „Anyang Qiang City Construction“ 丨 Provincijos švietimo departamentas, kad paskelbtumėte dešimt aspektų, kad paremtumėte stiprių mūsų miesto miestų statybą

Provincijos švietimo departamentas išleido dokumentąDešimt aspektų palaiko stipraus miesto miesto stat

Provincijos švietimo departamentas išleido dokumentą

Dešimt aspektų palaiko stipraus miesto miesto statybą

Anyang Rong Media Reporter Wang Hao

Balandžio 11 d. Žurnalistas sužinojo iš Savivaldybės švietimo biuro, kad norėdamas paremti aukštą „Anyang“ švietimo vystymąsi ir užtikrintų stiprią talentų apsaugą, intelektinę paramą ir kultūrinę lyderystę kuriant šiuolaikinį regioninio statybos centro statybą šiuolaikinių regioninių centrų. ir švietimo investavimo garantija kokybės plėtra padeda „Anyang“ paspartinti šiuolaikinio regioninio centro statybą.

Pagrindinis išsilavinimas yra kertinis švietimo sistemos akmuo.Palaikykite ikimokyklinio ugdymo švietimą, kad būtų galima populiarinti inkliuzijos saugumą ir aukštą kokybę, pagreitinti viešųjų darželių statybą mūsų mieste, optimizuoti inkliuzinių išteklių išdėstymą, pagerinti darželio bėgimo parkų sąlygas; Projektas;Remti aukštą ir subalansuotą privalomo ugdymo plėtrą, ištirti mokyklinės sistemos reformą ir skatinti tokių pagrindinių sričių kaip grupių mokyklų ir apskričių vadybos mokyklų reformą; Bendradarbiavimas ir pirminės ir vidurinės mokyklos moksleiviai;Skatinti įprastų aukštųjų mokyklų įvairovių charakteristikų plėtrą, remia įprastas aukštosios mokyklos mūsų miesto mokyklose, kad būtų nuolat tobulinamos mokyklų vykdymo sąlygos, gilina mokymo programos reformą, nustato ir tobulina diversifikuotus vertinimo standartus ir sukuria mokslinio švietimo ir mokymo vertinimo sistemą.

Aukštos kokybės profesinio mokymo vystymasis gali ugdyti aukštos kokybės techninius ir sumanius talentus.Provincijos švietimo departamentas remia miesto vidurinių profesinių mokyklų vykdymo sąlygas, kad atitiktų standartus, remia aukštos kokybės vidurinių profesinių mokyklų ir aukštos kokybės profesionalų statybos plėtrą ir remia pagrindinius profesinio mokymo statybos projektus; paremti aukštos kokybės profesinio mokymo vystymąsi mūsų mieste.

Kaip pagrindinė mokslo ir technologinių inovacijų ir talentų mokymo jėga, aukštasis mokslas turi svarbią atsakomybę ir misiją.Provincijos švietimo departamentas remia mūsų miestą optimizuoti aukštojo mokslo išdėstymą, išplėsti aukštojo mokslo išteklius, remia paramą pagrindiniams projektams ir teikia politinę paramą, kaip įvesti aukštųjų profesinių įgūdžių talentus; Palaiko „Anyang“ technologijos institutą, kad galėtų kreiptis dėl magistro laipsnio apdovanojimų skyriaus, remia Anyango koledžą, kad būtų sukurta aviacijos majoras, ir paremti reikalavimus atitinkančias kolegijas ir universitetus, kad jie galėtų įtraukti medicinos įmones.

Be to, Provincijos švietimo departamentas taip pat remia mūsų miestą, kad pagerintų švietimo garantijų galimybes, atsižvelgiant į mokytojų statybos aspektus, kokybę ir efektyvumą bei efektyvumo gerinimą bei švietimo investavimo garantiją.Miesto linkę ir parama švietimo talentų mokymo, mokytojų rengimo programų ir apskričių lygio mokytojų rengimo institucijų kūrime bus teikiamos kapitalo investicijos ir politinė pagalba miesto pagrindinio ugdymo galimybėms ir kokybės ir efektyvumo statybos projektų tobulinimas bus. Padidėjo. Ikimokyklinio ugdymo ugdymas mūsų mieste, pagerina privalomo ugdymo gerinimą ir gerinimo galimybes, pagerina įprastas vidurinių mokyklų bėgimo sąlygas, mokyklinių namų saugos remontas ir rekonstrukcijos ilgo efekto mechanizmas ir kiti projektai yra linkę į lėšų atžvilgiu.

MLS Football Jersey