MLS Football Jersey

"Pirkdami antrąsias produktus, tapo mada!"Ši jaunų žmonių sesija mėgsta didelius vardus ir mėgsta aplinkos apsaugą

„China Business Daily“ (žurnalistas Chen Qing)Pastaraisiais metais, nuolat tobulinant gyventojų pajamų lygį ir nuolat atnaujinant vartotojų

„China Business Daily“ (žurnalistas Chen Qing)Pastaraisiais metais, nuolat tobulinant gyventojų pajamų lygį ir nuolat atnaujinant vartotojų paklausą, naujas vartojimas sparčiai padidėjo ir jis suklestėjo visoje šalyje.Žalias vartojimas, sveikatos vartojimas, skaitmeninis vartojimas … Naujas vartojimas ne tik atspindi žmonių ilgesį aukštesnės kokybės, bet ir ryškiai iliustruoja mano šalies vartotojų rinkos tvirtumą ir gyvybingumą.
4 -ajame Kinijos tarptautinėje vartotojų produktų parodoje vaikas bendravo su mažu robotu.(Nuotrauką pateikia cnsphoto)
Vartojimo koncepcijos pakeitimas
Nuo šių metų pradžios vartotojų rinka parodė klestinčią tendenciją, o naujas vartojimas buvo aktyvesnis.
Kinijos verslo dienos žurnalistai lankėsi Sanlituno komerciniame rajone Pekine ir pamatė, kad savaitgalį minia žmonių auga.Verslo rajone atidaromos daug naujų antrų aukštų vartojimo prekių parduotuvių, o vartotojai, einantys į parduotuvę, yra begalinės.
Įstojęs į antrą aukštą vartojimo prekių parduotuvę, žurnalistas pamatė, kad trys ar penkios jaunimo grupės pasirinko įvairius produktus čia.”Pirkdami antrąjį produktus, vartotojas tapo mada.” Aplink juos esantys draugai gerbia ekologišką vartojimą.
Žalias vartojimas yra giliai įsišaknijęs žmonių širdyse, o įmonės pasinaudojo proga ir nuolat plečia savo pajėgumus.Neseniai „Circular Fashing Lifestyle E -komercijos“ platforma Hong Bolinas teigė, kad buvo pridėta naujų mados prekės ženklų, tokių kaip „Uniqlo“ ir „Zara“ Vartotojams, kad visiems geriems daiktams leidžiama leisti visus gerus elementus abiejų apskrito srauto posūkius.
„Red Bolin“ teigė, kad naujieji mados prekės ženklai šį kartą yra vertingos „Circular Flow“. vartotojo poreikių ir patenkina vartotojo poreikius.
Daugelis prekybininkų taip pat pradėjo „žalius straipsnius“ produktuose.
2024 m. Kinijos tarptautinės vartotojų produktų parodoje (toliau – vartotojų parodoje) įmonės tapo „žalios“.Pavyzdžiui, „Expo“ naujausioje rankinių gaminių serijoje „CoachTopia“ yra slopinamos odos kambarys Pluoštas, kurį naudoja Naujosios Zelandijos alpakos produktai, gali būti skaidomi;
„Coachtopia“ Booth darbuotojai teigė, kad prekės ženklas naudoja cirkuliacinio naudojimo koncepciją kaip koncepciją ir diegia naujoves bei sukuria tris dizaino, technologijų ir naudojimo principus, jis taip pat skirtas jauniems vartotojams, kuriems daugiau dėmesio skiriama daugiau dėmesio Aplinkos apsaugos koncepcijos.
Tai galima pamatyti iš populiariojo įvairių parodos kabinų populiarumo.Be geriausių žaliųjų produktų pardavimo, kaip ir ankstesniais metais, sveikatos sporto produktai vis dar yra populiarūs.Paryžiaus olimpinėse žaidynėse „Taishan Sports“ išleido įvairius konkurencijas ir civilinę „Tariyama Ruibao“ anglies pluošto dviračius, kurie pritraukė daugybę dviračių entuziastų.
Patirties įvairinimas
Be ekologiško vartojimo ir sveikatos vartojimo, jis tampa nauju gyvenimo stiliumi, pailgina stebėjimo objektyvą, o vartotojų rinkai yra platesnė erdvė.Vartotojų patirties ir vartojimo scenarijuose įmonės skatino vartotojų gyvybingumą tradicinėse srityse ir atblokuoti skaitmeninio vartojimo nuorodas.
Norėdami leisti vartotojams apsipirkti internete, jie taip pat gali mėgautis ta pačia vartotojų patirtimi kaip ir fizinėms parduotuvėms, „Red Butlin“ naujoji vaizdo paaiškinimo funkcija, išsamiai rodomi su produktu susijusių stilių, nurodykite produkto ypatybes ir pateikite pasiūlymų, kaip dėvėti, taigi, taigi, taigi, taigi, taigi dėvimas, taigi, todėl dėvėti, taigi kad vartotojai gali nusipirkti labiau užtikrintą, kad nusipirktų labiau užtikrintą esmęHongbulinas žurnalistams sakė, kad tai yra pirmoji iš antrosios aukščiausios klasės vartojimo prekių platformos.Be to, norėdamas leisti vartotojams iš pirmo žvilgsnio žinoti produkto įvertinimo standartus, pirmąjį praėjusių metų pusmetį, „Hongbolin“ pradėjo 3D ekrano funkciją „Spalvų vertinimo modulio ir įvertinimo standartai“, kuri taip pat yra išskirtinė iki antrosios – 3D. Aukštos vartotojų prekių platforma.
Anot Hongmolino, optimizuodamos vartotojų patirtį, įmonės gali pritraukti daugiau vartotojų dalyvauti vartotojų veikloje ir taip skatinti vartotojų potencialą.
Žurnalistė pastebėjo, kad norėdamas leisti vartotojams patogiau ir greitai apsipirkti, kai kurios platformos pradeda virtualų montavimo kambarį, naudodamos patobulintą realybės technologiją, kad vartotojai galėtų išbandyti drabužius internete, kad padidintų apsipirkimo patirties ir sprendimų priėmimo tikslumą.
Be skaitmeninio vartojimo optimizavimo ir patirties, skaitmeninis vartojimas taip pat suteikia naują kinetinę energiją kaimo atgaivinimui.
„„ Express “gali būti išsiųstas į mūsų kaimą. Tai yra puikus dalykas pagyvenusiems žmonėms. Vaikai dirba lauke, ir jie gali grįžti namo internete ir eiti namo, kad galėtų pamaloninti filialį.” Šiaurės rytų Kinijos kaimas žurnalistei sakė, kad skaitmeninis turtingų produktų vartojimas ir greitas pristatymas yra „apšviestas“ jų kalnų kaime.
Kaip svarbi skaitmeninės ekonomikos dalis E -komercijos kaime, per pastaruosius dvejus metus „E -Commerce“ platforma aktyviai atvėrė prekybos vietų pabaigą, kad ūkininkai būtų patogesni.
Pasak Pinduooduo, po pirmojo „Xinjiang“ nemokamo pristatymo 2022 m. Pradžioje Pinduooduo vėl patobulino greitosios pristatymo paslaugą, o nemokamas kaimo pristatymas į Xinjiangą bus paaukštintas, kad patektų į kaimą
Skaitmeninis vartojimas nutraukia laiko ir erdvės apribojimus, o įvairūs vartojimo scenarijai sukūrė ne tik žmonių vartojimo metodus, vartojimo struktūrą ir vartojimo koncepcijas, bet ir skatino vartojimo atnaujinimus ir išlaisvino vartotojų ekonomikos augimo potencialą.
Nauja vartojimo erdvė yra didžiulė
Per internetinius ir neprisijungus, parodos viduje ir išorėje, begalinis naujojo vartojimo potencialas yra be abejonės.
Nuo centrinės ekonominio darbo konferencijos, vykusios praėjusių metų pabaigoje iki šių metų „Vyriausybės darbo ataskaitos“, buvo pakartotinai pabrėžiama „Naujo vartojimo ugdymas ir stiprinimas“.Šių metų „Vyriausybės darbo ataskaita“ aiškiai siūlo ugdyti naujų rūšių vartojimą, įgyvendinti skaitmeninį vartojimą, ekologišką vartojimą ir sveikatos vartojimo skatinimo politiką ir aktyviai ugdyti naujus vartojimo augimo taškus, tokius kaip išmanieji namai, pramogų turizmas, sporto renginiai ir vidaus produktai .Stabilus ir besiplečiantis tradicinis vartojimas, skatina ir skatina vartojimo prekes, kad pakeistų naują, padidintų didelių naujų energetinių transporto priemonių ir elektroninių produktų vartojimą.
Pramonės žmonės teigė, kad skaitmeninio vartojimo, ekologinio vartojimo ir sveikatos vartojimo skatinimo politikos įgyvendinimas, skatinti technologinės taikymo inovacijas, skatinti pramonės ir vartojimo tobulinimą, padėti pasinaudoti naujomis galimybėmis ateities pramonės šakoms ir paspartinti naujų produktyvių jėgų plėtrą. .
Remiantis Nacionalinio statistikos biuro duomenų duomenimis, kovo mėn. Bendras mažmeninės prekybos socialinių vartojimo prekių pardavimai buvo 3902 milijardai juanių, o metų -3,1%padidėjo.Tarp jų mažmeninės prekybos vartojimo prekių, išskyrus automobilius, pardavimai buvo 3496,8 milijardo juanių, ty 3,9%.Produktų atnaujinimo poreikis buvo pagreitintas, o mažmeninės prekybos sportinių pramogų produktų ir ryšių įrangos mažmeninės prekybos pardavimai, viršijantys ribą, padidėjo 19,3%ir 7,2%metų.Namų ūkių vartojimas stabiliai augo, o namų prietaisų ir statybinių medžiagų mažmeninės prekybos pardavimai padidėjo 5,8%ir 2,8%metų.Naujų energijos transporto priemonių pardavimai sparčiai padidėjo.
Remiantis ryškių duomenų grupe, galima pastebėti, kad naujas vartojimas sparčiai auga, atspindi žmonių ilgesį aukštesnės kokybės gyvenimą ir ryškiai paaiškinant mūsų vartotojų rinkos tvirtumą ir gyvybingumą.
Kalbant apie būsimą plėtrą, pramonės žmonės mano, kad turime pasinaudoti galimybėmis, ugdyti ir sustiprinti naujus įvairių rūšių vartojimo formatų modelius ir toliau užtikrinti bei pagerinti žmonių pragyvenimo šaltinį, toliau gerina žmonių norą ir sugebėjimą, sukurkite a Patogesnė ir patogesnė vartotojų aplinka, patogesnė ir patogesnė vartotojų aplinka.
Ataskaita/atsiliepimai
MLS Football Jersey