MLS Football Jersey

„Xiamen“ ligų kontrolės ir prevencijos centrai: Priešvėžinių sveikatos tyrimų tyrimas turi būti „keturių rytų“

Šių metų balandžio 15–21 d. Yra 30 Nacionalinės navikų prevencijos propagandos savaitė, tema yra „išsami politi

  Šių metų balandžio 15–21 d. Yra 30 Nacionalinės navikų prevencijos propagandos savaitė, tema yra „išsami politika mokslinė vėžys“.Siekdami įgyvendinti partijos centrinio komiteto ir Valstybės vėžio prevencijos ir kontrolės tarybos sprendimų priėmimą ir dislokavimą bei įgyvendinti „sveikų Kinijos veiksmų vėžio prevencijos ir kontrolės veiksmų įgyvendinimo planą (2023–2030)“, savivaldybių centrai Ligų kontrolė ir prevencija neseniai paskelbė iniciatyvą visai visuomenei.

  Pranešama, kad miestas nuo 1994 m. Įgyvendino naviko stebėjimą ir buvo įgyvendintas 30 metų iš eilės.2023 m. Bendras miesto vėžio išgyvenamumas buvo 48,14%, tai parodė stabilią didėjimo tendenciją, o sveikatos, Kinijos veiksmų rodikliai buvo baigti iš anksto.

  Remiantis naujausiais Ligų kontrolės ir prevencijos savivaldybių centrų stebėjimo duomenimis (komunalinių navikų registracijos tarnyba), pastaraisiais metais vėžio atvejų mieste padidėjo, tačiau mirštamumas sumažėjo.2020 m. Mūsų mieste buvo 9 384 nauji vėžio atvejai, iš kurių buvo 350,64/100 000, ty 7,82%daugiau nei 2019 m. Naujos vėžio rūšys daugiausia yra skydliaukės vėžys, gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžys, krūties vėžys, plaučių vėžys ir kt. ;;Pirmieji trys buvo plaučių vėžys, krūties vėžys ir skydliaukės vėžys;Plaučių vėžys užima pirmąją vietą tarp vyrų ir moterų piktybinių navikų.

  Savivaldybių ligų kontrolės centras paskelbė iniciatyvą visai visuomenei:

  1. Kiekvienas yra pirmasis atsakingas savo sveikatos asmuo ir gali užkirsti kelią ankstyvam prevencijai, ankstyvam atradimui, ankstyva diagnozei ir ankstyvam gydymui;

  2. Visa visuomenė kartu palaiko ir dalyvauja vėžio prevencijos darbe ir sukuria gerą kovos su vėžiu ir vėžiu atmosferą.

  3. Visiškai žaiskite autoritetingam institucijų ir susijusių sričių ekspertų vadovybei ir sustiprinkite teisingą visos visuomenės vėžio ir mokslinės prevencijos bei kontrolės supratimą.

  4. Nustatykite puikios sveikatos koncepciją, kartu sukurkite daugialypį, trijų dimensijų, trijų dimensijų vėžio prevencijos sistemą, kurioje visa visuomenė dalyvauja visoje minioje, visame gyvenimo cikle ir vėžio dažnio bei mirštamumo lygiu, ir padidinkite vėžio diagnozę ir išgyvenamumą.

MLS Football Jersey