MLS Football Jersey

„Zero -heavy Space“ įkūrėjas Lang Lidong: Laikantis pelningumo koncepcijos, tik komercializavimas turi gyvybingumą

Finansų naujienų agentūra, balandžio 24 d. (Tyrėjas Zhang Yuhong Reporter Guo Songyi)Nuo muskuso žvaigždžių grandinės iki

Finansų naujienų agentūra, balandžio 24 d. (Tyrėjas Zhang Yuhong Reporter Guo Songyi)Nuo muskuso žvaigždžių grandinės iki Kinijos palydovinio interneto, žvaigždynų statyba ir pritaikymas sulaukė daug dėmesio.Balandžio 24 d., Kinijos kosmoso diena, fiskalinė asociacija apsilankė „Pekine Zero -heavy Space Technology Co., Ltd.“, kuri dalyvavo kuriant Kinijos palydovų interneto statybą.

Lan Lidong, „Pekino Zero Heavy Space Technology Co., Ltd.“ pirmininkas, „Finance News“ agentūrai sakė, kad bendrovė daugiausia dėmesio skyrė uždarytoms verslo kelių įgyvendinimui.”Šiuo metu visoje pramonės grandinėje operatoriai, siekdami pelningumo, vis dar yra problema, kurią reikia išspręsti. Šalis yra geriausia operatorius.”

Daugiau nei 200 metinių gamybos pajėgumų palydovų

Finansų asociacija: Nuo praėjusių metų centrinė ekonominio darbo konferencija pasiūlė komercinės kosmoso plėtrą, o paskui – vyriausybės darbo ataskaitai šių metų pradžioje.Kuo, kaip palydovinės įmonės, skirtumas tarp „Zero Space“ ir kitų kompanijų?Kokie yra pagrindiniai pranašumai?

Lamilidong:Visų pirma, kalbant apie idėjas, „Zero -Meavy Space“ daugiau dėmesio skiria viso komercinio kosminio ir kosmoso kelio, ty susirūpinusiam, ar jis gali būti pelningas ir tvarus.Šiais laikais, nesvarbu, koks palydovas, raketų kūrimas ar taikymas, daugelis gamintojų naudojasi investuotojų pinigais komercinei kosmosui, tačiau jie tikrai neįrodo, kad juos galima uždaryti uždaroje kilpoje.

Po trejų ar ketverių metų „Zero“ svorio erdvė tiria tam tikrą ryšį tarp komercinės aviacijos ir kosmoso gamybos ir pasroviui skirtų pritaikymų.Mūsų komanda laikosi pelningumo koncepcijos, taip pat labai aiškiai pasakome savo investuotojams.Mums labiau rūpi, ar gamintojo ir paslaugos vaidmuo gali pasiekti uždarą visos verslo grandinės kilpą.Tai yra didžiausias skirtumas tarp mūsų ir kitų kompanijų.

Daugelis komercinių kompanijų kalba apie tai, kaip tobulina jų technologijas ir žvaigždyną.Čia yra nedideli duomenys, verti dėmesio.Taigi dabar mes sutelkiame dėmesį į abu galus, darome palydovų gamybą ir duomenų paslaugas, ir mes to nedarysime atliekant vidurinę operaciją.Vienas iš šių dviejų yra palydovinių operatorių aptarnavimas, o kitas yra naudoti duomenis, kuriuos sukūrė palydoviniai, kad būtų galima aptarnauti galutinius klientus, o tai yra lygiaverčiai tam, kad nesiimtų taip vadinamų sunkių išlaidų.

Antra, techniniu požiūriu mūsų pranašumas yra masinė gamyba.Mūsų liesos gamybos linija gali pasiekti daugiau nei 200 palydovų metiniuose gamybos pajėgumuose.Be to, mūsų produkto kaina yra maža.Nedidelės sąnaudos schemos, gautos sumažinant palydovų komponentų kainą.Maždaug 1/3 žvaigždės kainos buvo komponentas, o dabar ji iš esmės gali pasiekti nuo 1/6 iki 1/8.

Šiuo metu geriausias operatorius komercinės aviacijos ir kosmoso srityje yra šalis

Finansų asociacija: Siekiant realizuoti komercinės aviacijos ir kosmoso uždarą ciklą, ji neatsiejama nuo operatorių.

Lamilidong:Geriausias operatorius komercinės aviacijos ir kosmoso srityje yra šalis.Pavyzdžiui, tradicinės komunikacijos srityje „Huawei“ yra tik įrangos tiekėjai, o tikrasis operatorius yra mobilus ir vientisas.Jie naudoja daugybę nacionalinių išteklių ir socialinių išteklių, ir daugelis šių išlaidų nėra įtraukiamos į finansinę atskaitomybę.

Komercinės kosmoso pramonės grandinėje nėra daug bendrovių.Kai norite veikti, turite padengti žvaigždyno kainą.Išlaidos ir išėjimo pajamos nėra gerai subalansuotos.Mes suprantame, kad tai gali būti daugiau nei treji ar penkeri metai.

Tai pasiekė pelningumą, o eksporto užsakymai sudaro 1/3

Finansų asociacija: Kokie yra pagrindiniai „Zero -Meavy Space“ produktai ir verslas?Koks yra verslo balas?

Lamilidong:Mes buvome įkurti 2018 m. Daugiausia buvo naudojami ankstyviausi pagrindiniai komponentai, vėliau buvo sukurti trys pagrindiniai produktai ir verslo linijos.Pirmasis yra dvasinis žvaigždynas, kuris naudoja žvaigždyno planavimą, kad apibrėžtų savo palydovinio produkto spektrą.Visi palydovai, kuriuos dabar teikiame klientams, priklauso nuo šio produkto spektro.Antrasis yra „Lingyu“ duomenys.Palydoviniam žvaigždynui danguje reikalingas programinės įrangos sistemų rinkinys ant žemės apdoroti.Trečiasis yra standartinis komponento standartas, ir tai yra užtikrinti, kad komponentas yra kvalifikuoto ir žemo kainos komponento įrenginio filtravimo metodas pagal prielaidą, kad komponentas veikia aukštos kokybės palydovo gyvenimo ciklo veikimo metu .

Be to, nuo 2021 m. Dalyvavome pagrindinių nacionalinių raktų projektų plėtros ir inžinerijos praktikoje.

Finansų asociacija: koks yra dabartinis esamo įmonės verslo komercializavimas?

Lamilidong:Šiuo metu mes dalyvaujame nacionaliniame projekte.Kiti trys yra palyginti subrendę verslo modeliai ir pelnė pelningumą.Ypač todėl, kad nuo praėjusių metų politikos palaikymo, šie verslai žymiai padidėjo.Šiuo metu specialiųjų pramonės šakų taikymas sparčiai augo.

Jei nežiūrėsime į nacionalinių projektų investicijas, 2022 m. Pasieksime pelno ir nuostolių balansą.2023 m., Įskaitant nacionalinį projekto MTTP investiciją, grynasis pelnas – daugiau nei 8 mln. Juanių;

Finansų asociacija: Kokie yra naujausi „Zero -Meavy Space“ paleidimo planai?Kokios detalės vertos dėmesio?

Lamilidong:Kitą mėnesį bus dvi žvaigždės paleidimo planui.Tai yra dvi žvaigždės klientams produktų spektre ir „Lingzhu“ žvaigždyno specifikacijos apibrėžimą.Paprastai gauname klientų užsakymų rekonstravimo palydovą.Praėjusiais metais tvarkoje buvo 6 žvaigždės, ir šiais metais buvo beveik trisdešimt žvaigždžių.

Finansų asociacija: kokia yra vieno palydovo pelno marža?

Lamilidong:Vidaus „apimtis“, apie 30%bendrojo pelno maržos, priversdami mus rasti mažesnes išlaidas.Užsienio pelnas yra didesnis, o mūsų kaina yra labai konkurencinga.Dabar bendrovės eksporto užsakymai sudaro apie 1/3.Pagrindinis eksportas yra Pietų Amerika, Viduriniai Rytai ir Pietryčių Azija.

Raktas į įmonių pritraukimą yra komercinio uždaro -kilpos įgyvendinimo įgyvendinimas

Finansų asociacija: Komercinė aviacija tapo karštu investicijų ir finansavimo keliu.

Lamilidong:Svarbiausia yra tai, kad komercinė uždara kilpa, nuolatinis pelnas yra svarbiausias įmonės tikslas.Pirmasis yra verslo filosofija.Bent jau investuotojams jis yra labai tikras dėl grąžos normos.Antrasis yra techninė vadovybė.Be to, su politikos pranašumais.Pavyzdžiui, įvaldyti teisę kalbėti apie tam tikrą politiką ir net kai kuriuose pagrindiniuose mazguose tapti tam tikros pramonės lyderiu.

Finansų asociacija: Ar yra neseniai atliktas nulinės erdvės finansavimo planas?

Lamilidong:Mūsų turas buvo apie 140 milijonų, o pagrindinis investuotojas yra Jinhua vyriausybės pramonės fondas.2022 m., Investuojant į 2023 m. Investicijų nusileidimą.Mūsų palydovinės gamybos linija taip pat yra pastatyta Jinhua, o vietos valdžia palaikė.

Naujausias finansavimas yra gana sklandus.Po praėjusių metų politikos serijos vietos valdžios institucijos ir kai kurios centrinės valstybės valdomos įmonės į mus atkreipė daugiau dėmesio ir neseniai pradės naują finansavimo etapą.

Komercinis kosmosas yra pramonė, leidžianti kiekvienam užsidirbti pinigų.

Finansų asociacija: kokia yra dabartinė komercinės aviacijos ir kosmoso kūrimo padėtis ir ateities perspektyva?

MLS Football Jersey